ROZVRH HODIN PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

O nás

Základní škola a Mateřská škola Zeměchy, příspěvková organizace, patří do sítě malotřídních škol, jejíž součástí je mateřská škola, školní jídelna a školní družina. Vyjma školy mateřské se ostatní nachází v jedné budově. Zřizovatelem je Obecní úřad Jimlín.

Škola funguje jako dvoutřídní rodinného typu. V jedné třídě se vzdělávají žáci 1. a 2. ročníku, ve druhé třídě žáci 3. až 5. ročníku. V současné době probíhá výuka podle školního vzdělávacího programu Škola moudrosti. Výuku zajišťují 2 vyučující splňující odborné předpoklady a ředitelka školy.

V budově ZŠ se nachází školní jídelna, školní družina, tělocvična, kabinet, šatny a sborovna s knihovnou. Ke škole patří menší travnatý dvůr. Vybavení školy audiovizuální a výpočetní technikou je na velmi dobré úrovni. V každé třídě máme počítače, televizor s velkoplošnou obrazovkou využívaný také jako obrazovka PC, čtečku knih, tablety, notebooky. V učebně druhé pak interaktivní tabuli, 8 stolních počítačů, skene