Drazí rodiče našich školkáčků,
Od pondělí 16. 11. 2020 bude naše školka opět otevřena v celodenní režimu, od 6,30 - 16,00 hodin.
Mgr. K. Krtičková

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

naše školka je od úterý 3. 11. 2020 opět otevřena. Prozatím v polodenním režimu. Prosíme, dbejte na bezpečnost svou i svých dětí!

Mgr. K. Krtičková

Vážení rodiče našich předškoláků,

poslední rok mateřské školy je povinný, proto Vám sdělujeme, že v případě uzavření mateřské školy se budou Vaše děti vzdělávat distančně. Výuka bude probíhat online přes Google v prostředí Classroom. Jediné co potřebujete je mít počítač či jiné zařízení (notebook, tablet, mobilní telefon) s internetem. Přihlašovat se budete přes gmail.

Jak se přihlásit na Gmail:

1. Zadejte stránky www.gmail.com

2. Přihlaste se: zadáte e-mail ve tvaru jmeno.prijmeni@zsmszemechy.cz + heslo

Google účet nejlépe funguje přes Google Chrome

Poskytujeme výpůjčky tabletů pro dobu distanční výuky. V případě zájmu se obracejte na ředitelku školy.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci, kolektiv ZŠ, MŠ Zeměchy

V případě nejasností nebo dalších dotazů kontaktujte paní učitelku Bc. M. Bitnerovou (martina.bitnerova@zsmszemechy.cz) nebo paní ředitelku Mgr. K. Krtičkovou (reditel@zsmszemechy.cz).

Nacházíme se v obci Zeměchy nedaleko Loun v dolní části vesnice - u rybníčku,
ve velmi klidném prostředí stranou od hlavní silnice.
Vedle školky stojí budova základní školy, s kterou jsme spojeni velikou zahradou.
Zahrada je zatravněna, kromě herních prvků ji tvoří vzrostlé jehličnaté a listnaté stromy.

Naše školka je jednotřídní, s kapacitou 26 dětí. Tato kapacita je již mnoho let naplňována.

Přednostně jsou přijímány děti z našich obcí (Jimlín a Zeměchy), volná místa jsou pak nabídnuta dětem
z vesnic okolních (Lipenec, Opočno, Malnice, Touchovice, Skupice).

Provozní doba je od 6.30 - 16.00 hodin, o děti se starají dvě učitelky a paní školnice.

Personální obsazení:Hana Todtová - vedoucí učitelka
                                  Bc. Martina Bitnerová - učitelka
                                  Eva Votavová - školnice

Výuka probíhá v MŠ podle Školního vzdělávacího programu